Yhteystiedot

 

TOIMISTO PALVELEE
Keskustie 35 (2. krs), Orivesi
Avoinna ma–ke klo 9–13 ja sopimuksen mukaan

 

POSTIOSOITE
Oriveden Sanomat
Keskustie 35
35300 ORIVESI

 

TILAAJAN ASIAKASPALVELU
orivedensanomat.fi/asiakaspalvelu
010 5844 870* (arkisin 9–12.30 ja 13–15)
tilaukset@orivedensanomat.fi

 

MAINOSTAJAN ASIAKASPALVELU
orivedensanomat.fi/mainostajalle
010 5844 871*
ilmoitukset@orivedensanomat.fi

 

SÄHKÖPOSTIT
Toimitus: toimitus@orivedensanomat.fi
Mainosmyynti: ilmoitukset@orivedensanomat.fi
etunimi.sukunimi@orivedensanomat.fi

 

*Soitto kotimaassa 010-alkuisiin puhelinnumeroihin maksaa matkapuhelimista 8,35 senttiä/puhelu + 17,17 senttiä/minuutti. Lankapuhelimesta soiton hinta on 8,35 senttiä/puhelu + 6,00 senttiä/minuutti.

 

Jaana Ala-Lahti

Päätoimittaja
Jaana Ala-Lahti
jaana.ala-lahti@orivedensanomat.fi
044 347 7422

Anne Kotipuro

Toimitussihteeri
Anne Kotipuro
anne.kotipuro@orivedensanomat.fi
050 68 237

Toimittaja
Heli Rahkonen
heli.rahkonen@orivedensanomat.fi
044 755 7298

Tanja Kervinen

Myyntineuvottelija
Tanja Kervinen
tanja.kervinen@orivedensanomat.fi
050 543 6768

Annukka Ahlgren

Myyntisihteeri
Annukka Ahlgren
annukka.ahlgren@orivedensanomat.fi
050 339 1121

 

Oriveden Sanomat on osa Pirmediat-mediaryhmää. Pirmedioihin kuuluvat Oriveden Sanomien lisäksi paikallislehdet Akaan Seutu, Lempäälän-Vesilahden Sanomat, Pirkkalainen, Sydän-Hämeen Lehti ja Ylöjärven Uutiset sekä paikalliset radiokanavat SUN Radio ja Tampereen Kiakkoradio.

 

Laskutusosoitteemme

Pirmediat Oy, 0150723-3

Laskun viitteeksi: Oriveden Sanomat

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003701507233
Välittäjän tunnus: 003721291126 (Maventa)

Sähköpostin liitteenä lähetettävät laskut
01507233@scan.netvisor.fi (PDF-muodossa, max 5 Mt/tiedosto)
Laskulla tulee olla osoitetiedot: Pirmediat Oy, 01507233, PL 100, 80020 Kollektor Scan

Paperilaskut
Laskulla ja kirjekuoressa osoitetiedot: Pirmediat Oy, 01507233, PL 100, 80020 Kollektor Scan